Посібник з ненасильницької дії

Posted on 22.01.2011

0


Постійне зростання спрямованої проти українського народу репресивності конституційно нелегітимного режиму Януковича-Азарова-Тігіпка безумовно вимагає адекватної протидії. На даний момент (зважаючи на неможливість, з низки об’єктивних причин, усунення режиму ПРЯМО ЗАРАЗ) винятково важливого значення у цій боротьбі набуває активне використання методів НЕНАСИЛЬНИЦЬКОГО СПРОТИВУ, обгрунтованих на початку ХХ сторіччя Мхатмою Ганді та ефективно використаних відтоді в багатьох країнах, котрі стикалися з політичними проблемами, подібними до нинішніх українських.

Інтернет-портал http://texty.org.ua розпочав публікацію українського перекладу “Посібника з ненасильницьких кампаній”, розробленого міжнарожною неурядовою організацією “Інтернаціонал противників війни” (WRI).

Інтернаціонал противників війни створив цей підручник, спираючись на досвід груп у багатьох країнах та різних поколінь активістів.

Цей підручник є результатом колективних зусиль різних людей, з різним рівнем участі. Більшу частину редакторської роботи виконано міжнародним редакційним комітетом. Статті складалися та досі постійно доповнюються у Вікі WRI. На цю роботу поширюється дія ліцензії на некомерційне використання з посиланням на авторство і збереженням умов (Attribution-Non-Commercial-Share Alike 2.0 UK: England & Wales).

Переклад підручника здійснюється коштом пожертв українських громадян. Зробити пожертву можна, “клікнувши” тут.

Прочитати вже перекладені частини “Посібника…” можна тут.

Повну англомовну версію “Посібника…” можна вже зараз “завантажити” тут.

З альтернативною думкою стосовно ефективності ненасильницької дії можна однайомитися тут: “Ненасильство неефективне?”

Advertisements